Concurs Servere Metin2!

Aici se află concursurile organizate de catre echipa comunitatii.
Încuiat

imagine exemplu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okapi
Site Admin
Site Admin
Reactions: 3
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Concurs Servere Metin2!

Mesaj de Okapi »

Salutare, dragi utilizatori ai comunității OnlyMetin.Ro!

Administrația comunității organizează un concurs unde aveți șansa să câștigați o Reclama ( în fiecare subiect ) Timp de o luna de zile .
Lasa un replay cu serverul tau si intra in concurs.
Imagine
. Datorită vouă, ajungem cu adevărat la termenul de COMUNITATE și dorim să vă mulțumim pe această ocazie, împreună încercăm să vă oferim un mediu cât mai plăcut unde să socializați, să vă jucați și să vă liniștiți.

Pentru a vă înscrie în concurs trebuie să completați următorul model de postare, în caz contrar, nu veți putea fi luați în considerare pentru câștigarea premiului în cazul în care ajungeți să fiți desemnați drept câștigători.

• Prenumele dumneavoastră:

• Numele din joc:

• Vârsta dumneavoastră:

• Nume Server :

• Site :

• Prezentare server :(Trevuie inscris in : Prezintă-ti Serverul!)

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:

• ID Discord sau Skype:

Câștigătorii vor fi desemnați pe 4 iulie!
Imagine
Imagine

Discord : Okapi#0701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Decrypt
Membru
Membru
Reactions: 1

Re: Concurs Servere Metin2!

Mesaj de Decrypt »

• Prenumele dumneavoastră: Paul
• Numele din joc: [SA]Decrypt
• Vârsta dumneavoastră: 25
• Nume Server: Zorya2
• Site: http://zorya2.ro
• Prezentare server : viewtopic.php?f=45&t=396
• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:
Imi place initiativa si cred in ea, cu tema forumului sunt familiar, cred ca o sa fie treaba buna, nota 10 pentru initiativa, nota 9 pentru design, dupa parerea mea nu ar strica poate putin mai lucrat la el, in rest nu am ce comenta!
• ID Discord sau Skype: Decrypt#8551
1
1 Imagine
Imagine

JMDenis
Membru
Membru
Reactions: 0

Mesaj de JMDenis »

• Prenumele dumneavoastră: Denis

• Numele din joc: [SGM]JMDenis

• Vârsta dumneavoastră: 28

• Nume Server : Cybernetic2

• Site : Cybernetic2

• Prezentare server : Cybernetic - PvM : Dragonii elementelor | MD-uri farmabile | Notificari
• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 9 Imi place ideea voastra.

• ID Discord JMDenis #1104
Imagine

Okapi
Site Admin
Site Admin
Reactions: 3
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Mesaj de Okapi »

Castigatorul este : JMDenis
Imagine
Imagine

Discord : Okapi#0701